Malý závod míru 2018

Kompletní výsledky Malého závodu míru (ke stažení v formátu Excel) s vyznačením závodníků Roman Kreuziger Cycling Academy a dalších spřátelených oddílů....všichni se snažili, co to šlo. I závodníci přípravky se určitě v dalších letech tohoto krásného mezinárodního závodu zúčastní.

Březen, na kola vlezem

Tréninky měsíc březen s vyznačením náborových tréninků - ještě budeme běhat, plavat i posilovat, ale častěji již vyrazíme na kola (převážně do lesa)

Únor bílý, cyklista sílí

Tréninkový rozpis na měsíc únor s vyznačením náborových tréninků

 

Přípravka RK Cycling Academy

Změny v SK Petřín Plzeň - cyklistika v roce 2018

V letošním roce dojde ke změně v zaměření oddílu SK Petřín Plzeň - cyklistika. Důvodem je vznik nového týmu RK Cycling Academy (podrobnosti se dozvíte již v březnu), do kterého přechází závodníci kategorií od starších žáků až po juniory. 

Z SK Petřín se tak stane přípravka pro tento závodní tým. Přípravka bude mít za cíl přivést k cyklistice děti ve věku od 8-12 let, naučit je základy "cyklistické abecedy" a připravit je pro přechod do teamu RK Cycling Academy. 

Číst dál...

Podzimni soustředění - Zadov 2017

Připravujeme se na novou sezónu, přípravu jsme zahájili tradičním soustředěním na Zadově - Chata Cihelny ve dnech 21.10. - 29.10.2017. Dopolední program byl zaměřen na trénink dlouhodobé vytrvalosti, tedy převážně formou pěších výletů. Odpoledne jsme protočili nohy na bikách a potrénovali i technickou stránku jízdy.