Naše úspěchy v dětské Giant lize v Přešticích

Vítězové dětských kategor...
28.9.2013 se v rámci posledního letošního závodu Giant ligy - GP města Přeštice konal poslední závod dětské McDonald Tour. Naše barvy hájila  mladší část týmu Dynama (J.Kohout, A.Hofmeister, S.Němec a A.Kadič) a nevedli si vůbec špatně. Závod se jel na městském okruhu na přeštickém náměstí za pěkného slunečného počasí.

Mirek Kohout ve své kategorii vyhrál stylem start cíl - a tento rok se mu to povedlo ve všech závodech McDonald ligy, ve  kterých startoval a získal dres vítěze (4x). Hned po dojetí své kategorie šel na start dalšího závodu, kde jel se staršími soupeři (mladší žáci 9-10 let). Zde dojel na 4.místě.

 V kategorii mladších žáků byli na startu   A. Hofmeister, S. Němec. Sam Němec se snažil hned od startu odjet, což se mu podařilo. Po několika okruzích byl dojet jedním soupeřem, ale dalším nástupem v cílové rovince si vybojoval zasloužené vítězství. Adam Hofmeister se snažil  dostat dopředu a dojel na 4.místě.

Ve starších žácích jel Tonda Kadič, společně s děvčaty, neboť jiný závodník v jeho kategorii nebyl. Tonda okamžitě cyklistkám z Authoru odjel a do cíle dojel s velkým náskokem.

Takže zakončení letošní sezóny našim mladším závodníkum povedlo - 3x 1.místo, 2x 4.místo.

 Další fotografie.

Share