Přípravka RK Cycling Academy

Změny v SK Petřín Plzeň - cyklistika v roce 2018

V letošním roce dojde ke změně v zaměření oddílu SK Petřín Plzeň - cyklistika. Důvodem je vznik nového týmu RK Cycling Academy (podrobnosti se dozvíte již v březnu), do kterého přechází závodníci kategorií od starších žáků až po juniory. 

Z SK Petřín se tak stane přípravka pro tento závodní tým. Přípravka bude mít za cíl přivést k cyklistice děti ve věku od 8-12 let, naučit je základy "cyklistické abecedy" a připravit je pro přechod do teamu RK Cycling Academy. 

Přípravku chceme vytvořit z registrovaných závodníků SK Petřín Plzeň - cyklistika, avšak většina aktivit (tréninků) bude přístupná i pro neregistrované členy (nábor). 

Na tréninky se můžete těšit v období od dubna do září (mimo prázdniny) většinou 2x týdně (úterý, čtvrtek). Do té doby probíhá standardní zimní příprava. Přesné termíny tréninků jsou vždy zveřejněny v událostech na facebookové stránce oddílu

Budeme se zúčastňovat závodů v okolí Plzně (Lopatárna, PAL MTB Cup a Talent MTB CUP). Ti nejlepší si změří síly i na republikových závodech ČP mládeže. V zimním období bude příprava probíhat z velké části společně s RK Cycling Academy.

Koncem ledna se na FB objeví kalendář nejbližších akcí na únor (tréninky, vyjížďky...) a zároveň jeden speciální "náborový" příspěvek, kterým se pokusíme oslovit děti a jejich rodiče s nabídkou chystaných aktivit

Share