Český pohár mládeže 2013 - celkové výsledky sezóny 2013

Sprintérské dny 2013 Plze...
Kadet Lukáš Holub vyhrál celkové hodnocení Českého poháru mládeže 2013 na dráze ve sprintu! 

V poháru bylo zařazeno pět závodů v průběhu celého roku. Lukáš si ve své parádní disciplíně oproti loňské sezóně polepšil o jednu příčku a celkem získal 232 bodů. Zdatným soupeřem mu celý rok byl prvoročák Martin Čechman (Cykloteam Ostrov), který nasbíral 228 bodů. Třetí skončil Jan Indra (TJ Kovo Praha) se ziskem 209 bodů. V této disciplíně dosáhl na pěkný výsledek také Petr Malán, který skončil 5. mezi juniory. 6. místo vybojoval junior Denis Vitouš a žák Petr Kelemen. Do první desítky se ještě 8.místem zařadil kadet Jakub Křikava.   

 Český pohár mládeže na dráze - stíhací disciplíny

Petr Kelemen
V první desítce jsme měli tři naše závodníky - šesté místo získal žák Petr Kelemen a junior Petr Malán. Osmý byl kadet Jakub Křikava. Do výsledků ze započítávaly tři závody v průběhu celého roku. 

Český pohár mládeže na dráze v omniu

Omnium je dráhařská soutěž všestranosti, do výsledků se započítávaly výsledky z celkem 9 podniků a různých disciplín (bodovačky, vylučovačky, keirin atd.). Naším nejúspěšnějším závodníkem byl na pátém místě kadet Jakub Křikava. V první desítce se umístil ještě žák Petr Kelemen.

Český pohár mládeže na silnici

Vedoucí skupinu po prvním...
Do konečného pořadí bylo započteno více než 25 závodů (časovky jednotlivců, dvojic, družstev i hromadné silniční závody). Nepopulární, ale výborné 4. místo vybojoval kadet Jakub Křikava (v loňském roce 17.místo). Jakub bude v příštím roce závodit již juniorech, tak uvidíme, jak se mu bude dařit. Výborná, celkově sedmá mezi juniorkami byla Veronika Vlčková. Další naši závodníci se ve svých kategoriích bohužel v první desítce neumístili. 

Kompletní výsledky našich závodníků je možné nalézt v sekci Výsledky.

Share