Máš chuť být cyklistickým závoďákem?

Aktualita:

  • Letošní nábor dětí do přípravky sice již proběhl, ale děti se k nám mohou přidat i v průběhu roku. Stačí zavolat na telefon 602516711 – (T. Ženíšek).
  • Starší děti přijímáme taktéž vždy ve čtvrtek od 16:00 na Petříně (Lobezská 22, Plzeň). Doporučujeme však předem zavolat a domluvit se na podrobnostech (602516711 – T. Ženíšek)

Hledáme kluky a holky ve věku 8 —15 let, které baví kolo. Chceš si vyzkoušet co obnáší silniční a dráhová cyklistika? Nabízíme společné tréninky ve skupině stejně zapálených dětí.

Ti nejmenší (8-13 let) se v naší Přípravce učí základy jízdy na kole formou výletů do přírody na MTB. Tréninky jsou 1-2x týdně. A v zimě sice většinou kola necháváme odpočívat, ale děláme pěší túry, či “testujeme” venkovní tělocvičny po celé Plzni.

Víc informací se dozvíš na stránce přípravka

Pokud se chceš připojit k naší partě „přípravkářů“ zavolej na čísla uvedená v kontaktech.

Starší již trénují v průměru 4 krát týdně, k tomu účast na soustředěních. A od jara to hlavní – závody na silnici a dráze.

A ti úplně nějstarší a nejšikovnější mají možnost odejít do sesterského teamu Roman Kreuziger Cycling Academy, kde se již budou věnovat cyklistice na té nejvyšší úrovni.

Pokud nevíš jak taková cyklistická příprava vypadá, přijď se podívat na náš velodrom
na Slovanech Lobezská 22 Plzeň odkud vyrážíme na většinu tréninků. Předtím ale zavolej na uvedené kontakty a domluvíme se na termínu.